Блок живлення Azza 1000W PSAZ-1000P(ATX3.1) (PSAZ-1000P(ATX3.1)) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 359127
Уточнити наявність
Блок живлення Azza 1000W PSAZ-1000P(ATX3.1) (PSAZ-1000P(ATX3.1)) (UA) Azza 1000W PSAZ-1000P(ATX3.1) (PSAZ-1000P(ATX3.1)) (UA) Azza 1000W PSAZ-1000P(ATX3.1) (PSAZ-1000P(ATX3.1)) (UA) Azza 1000W PSAZ-1000P(ATX3.1) (PSAZ-1000P(ATX3.1)) (UA)
AZZA
AZZA
; Модуль PFC: активний; Підключення процесора: 4pin , 4+4pin; Підключення відеокарти: 7x6+2 pin , 1x12pin; Кількість роз’ємів додаткового живлення для відеокарт: 7; Кількість роз’ємів SATA: 6; Кількість роз’ємів Peripheral: 3; Тип охолодження: вентилятор; Захист від: OTP (захист від перегріву) , OPP (захист від перевантаження за сумарною потужністю) , OCP (захист від перевантаження за струмом на кожному каналі) , SCP (захист від...
Ремонт
Основні
Потужність 901 - 1000 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 8
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 24 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Модуль PFC: активний
Підключення процесора: 4pin, 4+4pin
Підключення відеокарти: 7x6+2 pin, 1x12pin
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 7
Кількість роз'ємів SATA: 6
Кількість роз'ємів Peripheral: 3
Тип охолодження: вентилятор
Розміри, мм: 140 x 150 x 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Весь переглянутий товар - 72 шт