Блок живлення MSI 1000W MAG A1000GLS PCIE5 (MAG A1000GLS PCIE5) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 359139
Є на складі
Блок живлення MSI 1000W MAG A1000GLS PCIE5 (MAG A1000GLS PCIE5) (UA) MSI 1000W MAG A1000GLS PCIE5 (MAG A1000GLS PCIE5) (UA) MSI 1000W MAG A1000GLS PCIE5 (MAG A1000GLS PCIE5) (UA) MSI 1000W MAG A1000GLS PCIE5 (MAG A1000GLS PCIE5) (UA)
MSI
MSI
; Модуль PFC: активний; Підключення процесора: 2x4+4pin; Підключення відеокарти: 4x 6+2pin, 1х16pin (Gen 5); Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 5; Кількість роз'ємів SATA: 11; Кількість роз'ємів Peripheral: 4; Тип охолодження: вентилятор; Захист від: OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження за сумарною потужністю), OCP (захист від перевантаження за струмом на кожному каналі), SIP (Захист від...
Ремонт
Основні
Потужність 901 - 1000 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 24+8+8 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Модуль PFC: активний
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 4x 6+2pin, 1x16pin (Gen 5)
Кількість роз'ємів SATA: 11
Кількість роз'ємів Peripheral: 4
Тип охолодження: вентилятор
Розміри, мм: 150 x 150 x 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...