Блок живлення Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 ICE 750W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 359261
Є на складі
Блок живлення Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 ICE 750W (UA) Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 ICE 750W (UA)
Gigabyte
Gigabyte
+5V: 20А; +3.3V: 20А; +12V1: 62.5А; +12V2: немає; +12V3: немає; +12V4: немає; +5Vsb: 3A; -12V: 0.3А; 4+4 pin CPU: 2; 4-pin CPU: немає
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Блоки живлення GIGABYTE UD-серії розроблені відповідно до основних принципів концепції Ultra Durable – високоякісна елементна база, ексклюзивний дизайн. Високонадійні японські конденсатори в складі блоків схемотехніки, вдосконалена конструкція системи охолодження, 120 мм інтелектуальний вентилятор з гідравлічним (HYB) підшипником, а також 6 схем захисту ланцюгів живлення забезпечують якісне і стабільне електропостачання всіх ключових компонентів протягом усього терміну служби. У порівнянні з типовою схемою охолодження силових компонентів в виробі GIGABYTE встановлений радіатор, площа тепловідведення якого збільшена майже на 200%, крім того, оптимізовано розподіл повітряних потоків. Таким чином, за рахунок підвищення ефективності тепловідведення більш ніж на 10% суттєво збільшується термін служби ключових компонентів. UD850GM PCIE 5.0 має 16-контактний роз'єм і постачається з високоякісним власним 16-контактним кабелем, який дозволяє використовувати PSU з відеокартою PCIe Gen 5.0. Цей кабель підтримує до 600 Вт живлення графічної плати.
+5V: 20А
+3.3V: 20А
+12V1: 62.5А
+12V2: немає
+12V3: немає
+12V4: немає
+5Vsb: 3A
-12V: 0.3А
4+4 pin CPU: 2
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 4
PCI-E 8pin: немає
SATA: 8
Molex: 3
Floppy: 1
PCI-E 16pin (Gen 5): 1
Довжина кабеля: MB (24) pin - 610 мм; CPU (4+4) pin - 650 мм + 200 мм; PCIE (12+4) pin - 700 мм; PCIE (6+2) pin - 600 мм + 150 мм; SATA - 600 мм + 150 мм + 150 мм + 150 мм, Peripheral + Floppy - 500 мм + 150 мм + 150 мм + 150 мм
Модульне підключення: є
Наявність підсвітки: без підсвітки
Габарити: 150х140х86 мм
Вага: немає даних
Колір: білий
ККД: 90%
PFC (Power Factor Correction): активний
Охолодження: 1х120 мм
Рівень шуму: немає даних
OCP (захист від перевантаження по струму): є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі): є
OPP/OLP (захист від перевантаження): є
OTP (захист від перегріву): є
SCP (захист від короткого замикання): є
UVP (захист від зниження напруги в мережі): є
SIP (захист від стрибків струму і напруги): немає
NLO (робота без навантаження): немає
Форм-фактор: ATX
Потужність: 750 Вт
Стандарт 80 Plus: 80 Plus Gold
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 24+8+8 pin
Всі характеристики
+5V: 20А
+3.3V: 20А
+12V1: 62.5А
+12V2: немає
+12V3: немає
+12V4: немає
+5Vsb: 3A
-12V: 0.3А
4+4 pin CPU: 2
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 4
PCI-E 8pin: немає
SATA: 8
Molex: 3
Floppy: 1
PCI-E 16pin (Gen 5): 1
Модульне підключення: є
Габарити: 150х140х86 мм
Вага: немає даних
Колір: білий
ККД: 90%
Охолодження: 1х120 мм
Рівень шуму: немає даних
OTP (захист від перегріву): є
Форм-фактор: ATX
Потужність: 750 Вт
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...