Блок живлення Gigabyte UD1000GM PG5 1000W 80 Plus Gold ATX 3.1 (GP-UD1000GM PG5 ICE) EU
Залишити відгук
Код товару: 359793
Уточнити наявність
Блок живлення Gigabyte UD1000GM PG5 1000W 80 Plus Gold ATX 3.1 (GP-UD1000GM PG5 ICE) EU Gigabyte UD1000GM PG5 1000W 80 Plus Gold ATX 3.1 (GP-UD1000GM PG5 ICE) EU Gigabyte UD1000GM PG5 1000W 80 Plus Gold ATX 3.1 (GP-UD1000GM PG5 ICE) EU Gigabyte UD1000GM PG5 1000W 80 Plus Gold ATX 3.1 (GP-UD1000GM PG5 ICE) EU Gigabyte UD1000GM PG5 1000W 80 Plus Gold ATX 3.1 (GP-UD1000GM PG5 ICE) EU Gigabyte UD1000GM PG5 1000W 80 Plus Gold ATX 3.1 (GP-UD1000GM PG5 ICE) EU Gigabyte UD1000GM PG5 1000W 80 Plus Gold ATX 3.1 (GP-UD1000GM PG5 ICE) EU
Gigabyte
Gigabyte
Максимальна потужність, Вт: 1000 Вт; Стандарт: ATX 3.1; Ефективність: 90% при 230 В і навантаженні 20–100%; Сертифіковано: 80 PLUS Gold; Схема корекції коефіцієнта потужності (PFC): Активна; Тип проводки: Модульна; Діаметр вентилятора: 120 мм
Ремонт
Основні
Потужність 901 - 1000 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт Немає
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 24 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Максимальна потужність, Вт: 1000 Вт
Стандарт: ATX 3.1
Ефективність: 90% при 230 В і навантаженні 20–100%.
Сертифіковано: 80 PLUS Gold
Корекція коефіцієнта потужності (PFC): Активна
Тип проводки: Модульна
Діаметр вентилятора: 120 мм
Колір: Білий
Комплектація аксесуарів: Кріплення
Висота: 86 мм
Ширина: 150 мм
Глибина: 140 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Рекомендований розмір ноутбука: 14.2"; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: полікарбонат; Сумісність з Apple: MacBook Pro M5 / M4 / M3 / M2 / M1 A3434 / A3112 / A3185 / A3401;
Тип пам'яті: DDR5; Об'єм пам'яті: 16 ГБ; Кількість модулів у наборі: 1; Частота пам'яті: 6000 МГц; Стандарти пам'яті PC5-48000; Таймінги: CL32-38-38; Напруга живлення: 1.35 В; охолодження:...
Бренд: Enermax; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Мощність сумарна, Вт: 650; Мощність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 100; Мощність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 649,2; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 54,1; -12V: 0,4;...
; Розмір: 200 х 195 х 65 мм; : для ноутбуків з діагоналлю екрана до 17"; Метод охолодження: пасивне; Матеріал корпусу: алюміній; Максимальне навантаження: 6 кг; Вага: 0.26 кг;...
Тип: саундбар; Підключення: бездротове; Кількість каналів: 5.1; Інтерфейси: Bluetooth, USB; Роз'єми: USB, Optical; Потужність колонок, Вт: 1000 Вт; Колір: чорний;
Весь переглянутий товар - 22 шт