Блок живлення GIGABYTE 850W (GP-UD850GM PG5 V2) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 359138
Уточнити наявність
Блок живлення GIGABYTE 850W (GP-UD850GM PG5 V2) (UA) GIGABYTE 850W (GP-UD850GM PG5 V2) (UA) GIGABYTE 850W (GP-UD850GM PG5 V2) (UA) GIGABYTE 850W (GP-UD850GM PG5 V2) (UA) GIGABYTE 850W (GP-UD850GM PG5 V2) (UA) GIGABYTE 850W (GP-UD850GM PG5 V2) (UA) GIGABYTE 850W (GP-UD850GM PG5 V2) (UA)
Gigabyte
Gigabyte
; Потужність: 850 Вт; Модульне підключення кабелів: є; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення процесора: 2x4+4pin; Підключення відеокарти: 4x 6+2pin, 1x16pin (Gen 5); Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 5; Кількість роз'ємів SATA: 8; Кількість роз'ємів Peripheral: 3
Ремонт
Основні
Потужність 801 - 900 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 24+8+8 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Потужність: 850 Вт
Модульне підключення кабелів: є
Модуль PFC: активний
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 4x 6+2pin, 1х16pin (Gen 5)
Кількість роз'ємів SATA: 8
Кількість роз'ємів Peripheral: 3
Кількість роз'ємів FDD: 1
OutputCurrent +5V: 20A
OutputCurrent +3,3V: 20A
OutputCurrent +12V1: 70.8A
OutputCurrent -12V: 0.3A
OutputCurrent +5Vsb: 3A
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Розміри, мм: 150 х 140 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...