Блок живлення Chieftec 1000W VEGA M WHITE (PPG-1000-CW) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 359130
Уточнити наявність
Блок живлення Chieftec 1000W VEGA M WHITE (PPG-1000-CW) (UA) Chieftec 1000W VEGA M WHITE (PPG-1000-CW) (UA) Chieftec 1000W VEGA M WHITE (PPG-1000-CW) (UA) Chieftec 1000W VEGA M WHITE (PPG-1000-CW) (UA) Chieftec 1000W VEGA M WHITE (PPG-1000-CW) (UA) Chieftec 1000W VEGA M WHITE (PPG-1000-CW) (UA) Chieftec 1000W VEGA M WHITE (PPG-1000-CW) (UA)
CHIEFTEC
CHIEFTEC
; Потужність: 1000 Вт; Модульне підключення кабелів: є; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 24 pin; Підключення процесора: 4+4pin, 8 pin; Підключення відеокарти: 4x 6+2pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4; Діаметр вентиляторів: 1x135 мм
Ремонт
Основні
Потужність 901 - 1000 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 24 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Потужність: 1000 Вт
Модульне підключення кабелів: є
Модуль PFC: активний
Підключення процесора: 4+4pin, 8 pin
Підключення відеокарти: 4x 6+2pin
Діаметр вентиляторів: 1x135 мм
Розміри, мм: 150 x 150 x 85 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...