М'ясорубка Ardesto MGA-2300W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 317404
Є на складі
Новинка
М'ясорубка Ardesto MGA-2300W (UA) Ardesto MGA-2300W (UA) Максимальна потужність 2300 Вт Ardesto MGA-2300W (UA) Продуктивність 2.2 кг/хв Ardesto MGA-2300W (UA) Функція Реверс є Ardesto MGA-2300W (UA) Диски для фаршу 3 шт (діаметр отворів: 3мм, 5мм, 7мм) Ardesto MGA-2300W (UA) Насадки «кеббе», насадка для ковбасок, шатківниця, терка Ardesto MGA-2300W (UA) Захист мотора від перегріву є Ardesto MGA-2300W (UA) Матеріал корпусу пластик Ardesto MGA-2300W (UA) Вага 4 кг Ardesto MGA-2300W (UA) Колір білий Ardesto MGA-2300W (UA) Ardesto MGA-2300W (UA)
Ardesto MGA-2300W (UA)
Ardesto MGA-2300W (UA)
Ardesto MGA-2300W (UA)
Ardesto MGA-2300W (UA)
Ardesto MGA-2300W (UA)
Ardesto MGA-2300W (UA)
Ardesto MGA-2300W (UA)
Ardesto MGA-2300W (UA)
Ardesto MGA-2300W (UA)
Ardesto MGA-2300W (UA)
Ardesto MGA-2300W (UA)
Ardesto MGA-2300W (UA)
Ardesto
Ardesto
Максимальна потужність: 2300 Вт; Продуктивність: 2.2 кг/хв; Функція "Реверс": є; Диски для фаршу: 3 шт (діаметр отворів: 3мм, 5мм, 7мм); Насадки: «кеббе», насадка для ковбасок, шатківниця, тертка; Захист двигуна від перегріву: є; Матеріал корпусу: пластик; Вага: 4 кг; Колір білий;
Ремонт
Основні
Максимальна потужність Більше 1800 Вт
Реверс Є
Матеріал корпусу Пластик
Захист від перевантажень Є
Діапазон продуктивності 2 - 3 кг/хв
Призначення Для дому
Всі характеристики
Максимальна потужність: 2300 Вт