М'ясорубка Panasonic MK-GX1700WTQ (UA)
Залишити відгук
Код товару: 326291
Є на складі
Новинка
М'ясорубка Panasonic MK-GX1700WTQ (UA) Panasonic MK-GX1700WTQ (UA) Максимальна потужність  1700 Вт Panasonic MK-GX1700WTQ (UA) Номінальна потужність  290 Вт Panasonic MK-GX1700WTQ (UA) Продуктивність  3 кг/хв Panasonic MK-GX1700WTQ (UA) Функція Зворотний  IS Panasonic MK-GX1700WTQ (UA) Диски для фаршу м'яса  3 PCS <==> Нападка Panasonic MK-GX1700WTQ (UA) Захист двигуна від перегріву  IS Panasonic MK-GX1700WTQ (UA) Матеріал корпусу  Метал , пластик <
Panasonic MK-GX1700WTQ (UA)
Panasonic MK-GX1700WTQ (UA)
Panasonic MK-GX1700WTQ (UA)
Panasonic MK-GX1700WTQ (UA)
Panasonic MK-GX1700WTQ (UA)
Panasonic MK-GX1700WTQ (UA)
Panasonic MK-GX1700WTQ (UA)
Panasonic MK-GX1700WTQ (UA)
Panasonic
Panasonic
Максимальна потужність: 1700 Вт; Номінальна потужність: 290 Вт; Продуктивність: 3 кг/хв; Функція "Реверс": є; Диски для фаршу: 3 шт.; Насадки: "Кеббе"; Захист двигуна від перегріву: є; Матеріал корпусу: метал, пластик; Габарити: 35,8 х 29 х 16,3 см; Вага: 4 кг
Ремонт
Основні
Максимальна потужність 1501 - 1800 Вт
Реверс Є
Матеріал корпусу Метал
Захист від перевантажень Є
Діапазон продуктивності 2 - 3 кг/хв
Призначення Для дому
Всі характеристики
Максимальна потужність: 1700 Вт
Номінальна влада: 290 Вт