М'ясорубка Ardesto MGA-2000W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 317402
Є на складі
Новинка
М'ясорубка Ardesto MGA-2000W (UA) Ardesto MGA-2000W (UA) Максимальна потужність 2000 Вт Ardesto MGA-2000W (UA) Продуктивність 1.9 кг/хв Ardesto MGA-2000W (UA) Функція Реверс є Ardesto MGA-2000W (UA) Диски для фаршу 3 шт (діаметр отворів: 3мм, 5мм, 7мм) Ardesto MGA-2000W (UA) Насадки «кеббе», насадка для ковбасок Ardesto MGA-2000W (UA) Захист мотора від перегріву є Ardesto MGA-2000W (UA) Матеріал корпусу пластик Ardesto MGA-2000W (UA) Вага 3 кг Ardesto MGA-2000W (UA) Колір білий, сріблястий Ardesto MGA-2000W (UA) Ardesto MGA-2000W (UA)
Ardesto MGA-2000W (UA)
Ardesto MGA-2000W (UA)
Ardesto MGA-2000W (UA)
Ardesto MGA-2000W (UA)
Ardesto MGA-2000W (UA)
Ardesto MGA-2000W (UA)
Ardesto MGA-2000W (UA)
Ardesto MGA-2000W (UA)
Ardesto MGA-2000W (UA)
Ardesto MGA-2000W (UA)
Ardesto MGA-2000W (UA)
Ardesto MGA-2000W (UA)
Ardesto
Ardesto
Максимальна потужність: 2000 Вт; Продуктивність: 1.9 кг/хв; Функція "Реверс": є; Диски для фаршу: 3 шт (діаметр отворів: 3мм, 5мм, 7мм); Насадки: "Кеббе", насадка для ковбасок; Захист двигуна від перегріву: є; Матеріал корпусу: пластик; Вага: 3 кг; Колір: білий, сріблястий;
Ремонт
Основні
Максимальна потужність Більше 1800 Вт
Реверс Є
Матеріал корпусу Пластик
Захист від перевантажень Є
Призначення Для дому
Всі характеристики
Максимальна потужність: 2000 Вт