Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD (BR1600MI) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 158588
Уточнити наявність
Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD (BR1600MI) (UA) APC Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD (BR1600MI) (UA) Клас товару для котлів, для відеоспостереження, для домашніх ПК APC Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD (BR1600MI) (UA) Тип архітектури лінійно-інтерактивний (line interactive) APC Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD (BR1600MI) (UA) Тип виконання класичний APC Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD (BR1600MI) (UA) Потужність, Вт 960 Вт
APC
APC
Клас товару: для котлів, для відеоспостереження, для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 960 Вт; Потужність, ВА: 1600 В * А; Форма вихідного струму: ступінчаста синусоїда; Кількість розеток: 8; ЖК-дисплей: є; Розмір, мм (ШхГхВ): 485 x 330 x 225 мм; Маса, кг: 10.9 кг
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 550 - 960 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Клас продукту: для котлів, для відеоспостереження, для домашнього ПК
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: класичний
Потужність, ват: 960 Вт
Влада, va: 1600 v*a
Форма виходу струму: ступінчаста синусоїд
Кількість розетків: 8
РК -дисплей: Так
Розмір, мм (shhhhv): 485 x 330 x 225 мм
Маса, кг: 10,9 кг
Країна виробництва: Індія
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Клас товару: для робочих станцій; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт 2100 Вт; Потужність, ВА: 3000 В * А; Форма...
Призначення: для домашніх ПК, для мережевого обладнання; Тип архітектури: лінійно інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 720 Вт;...
Тип: для консолі PS4, для консолі Xbox, Портативні; Форм-фактор: 2.5 "; Обсяг: 5 TB; Інтерфейс: USB 3.2; Вага: 140 г Колір: чорний; Країна виробництва: Малайзія; Примітка: Виробник...
Тип: поворотно-похилий; Варіанти встановлення: на стіну; Кількість ступенів волі: 4; Мінімальна діагональ, що підтримується: 32"; Максимальна діагональ, що...