Телевізор 2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA)
Залишити відгук
Код товару: 328375
Уточнити наявність
Телевізор 2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA) 2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA) Тип телевізора QLED телевізор 2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA) Призначення споживчий 2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA) Розмір діагоналі 55 / 139.7 см 2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA) Роздільна здатність екрана Ultra HD (3840x2160) 2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA) Частота розгортки, Гц 60 2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA) SmartTV є 2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA) Smart платформа Google TV /3.0 2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA) Яскравість 350 кд/м2 2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA) Контрастність 5000:1 2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA) Кількість кольорів 16.7 млн 2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA) Енергоспоживання стандартне 123 Вт
2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA)
2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA)
2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA)
2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA)
2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA)
2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA)
2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA)
2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA)
2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA)
2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA)
2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA)
2E QLED 4K 2E-55A77Q (UA)
2E
2E
Тип телевізора: QLED; Призначення: споживчий; Розмір діагоналі: 55" / 139.7 см; Роздільна здатність екрану: Ultra HD (3840x2160); Частота розгортки, Гц: 60; SmartTV: є; Smart платформа: Google TV /3.0; Яскравість: 350 кд/м2; Контрастність: 5000:1; Кількість кольорів: 16.7 млн
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Тип телевізора: телевізор QLED
Призначення: Чжхіві
Діагональний розмір: 55 " / 139,7 см
Роздільна здатність екрана: Ultra HD (3840x2160)
Частота сканування, Гц: 60
SmartTV: Так
Розумна платформа: Google TV /3.0
Кількість квітів: 16,7 мільйона
Стандарт споживання енергії: 123 Вт
Щорічне споживання енергії: 179 кВт
Клас з енергоефективності: B
Формат зображення: 16
Вертикальний кут огляду: 178
Горизонтальний кут огляду: 178
Цифровий тюнер: DVB-T2 (Etheric) / MPEG2 / MPEG4
Вхід: Лан
Виходи: коаксіальний (SPDIF); Аудіо -вихід /3,5 мм
Номер HDMI: 3 ПК
Номер USB: 2 шт.
CI-модуль: Є CI+
З'єднання: Ethernet
Мультимедіа: побудована -в пам'яті
Рам: 2 Гб
Постійна пам’ять: 16 Гб
Teletecst: Є 1000СТОРІКОВ
Підтримувані формати відео: DIVX; Avi; H.264; H.265; MP3; WMA; JPEG; Xvid
Звукова потужність: 20 Вт
Нікам декодер: Так
Особливості: HDR
Напруга мережі: 220-240 V
Частота мережі: 50 Гц
Колір: Чорний
ВЕСА ВНАЛЬНА КОЛЬ: 200x200
Вага: 13,2 кг
Розміри (shhvhg) з підставкою: 1227 x 770 x 306 мм
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
Є на складі
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...