12V/220V 300W, USB 5V 1A, HYM300-122 PowerPlant (KD00MS0001) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 266531
Є на складі
12V/220V 300W, USB 5V 1A, HYM300-122 PowerPlant (KD00MS0001) (UA) 12V/220V 300W, USB 5V 1A, HYM300-122 PowerPlant (KD00MS0001) (UA) Вхідна напруга 12 В 12V/220V 300W, USB 5V 1A, HYM300-122 PowerPlant (KD00MS0001) (UA) Вихідна потужність 300 Вт 12V/220V 300W, USB 5V 1A, HYM300-122 PowerPlant (KD00MS0001) (UA) Вихідна напруга 220 В 12V/220V 300W, USB 5V 1A, HYM300-122 PowerPlant (KD00MS0001) (UA) Кількість розеток 1
PowerPlant
PowerPlant
Вхідна напруга: 12 В; Вихідна потужність: 300 Вт; Вихідна напруга: 220 В; Кількість розеток: 1; Спосіб підключення: затискачі; Особливості: USB порт, захист від короткого замикання; Тип охолодження: активний; Кількість вентиляторів: 1; Матеріал корпусу: метал; Ширина: 185 мм
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт до 300
Тип Автомобільний
Наявність 220В на виході Так
Всі характеристики
Вхідна напруга: 12 в
Вихідна потужність: 300 Вт
Вихідна напруга: 220 В
Кількість розетків: 1
Метод з'єднання: затискачі
Особливості: USB -порт, захист від короткого замикання
Тип охолодження: Активний
Кількість шанувальників: 1
Будівельний матеріал: метал
Ширина: 185 мм
Висота: 60 ​​мм
Глибина: 105 мм