24V/220V 300W, USB 5V 1A, HYM300-242 PowerPlant (KD00MS0002) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 266534
Є на складі
24V/220V 300W, USB 5V 1A, HYM300-242 PowerPlant (KD00MS0002) (UA) 24V/220V 300W, USB 5V 1A, HYM300-242 PowerPlant (KD00MS0002) (UA) Вхідна напруга 24 В 24V/220V 300W, USB 5V 1A, HYM300-242 PowerPlant (KD00MS0002) (UA) Вихідна потужність 300 Вт 24V/220V 300W, USB 5V 1A, HYM300-242 PowerPlant (KD00MS0002) (UA) Вихідна напруга 230 В 24V/220V 300W, USB 5V 1A, HYM300-242 PowerPlant (KD00MS0002) (UA) Кількість розеток 1 24V/220V 300W, USB 5V 1A, HYM300-242 PowerPlant (KD00MS0002) (UA) Спосіб підключення затискачі 24V/220V 300W, USB 5V 1A, HYM300-242 PowerPlant (KD00MS0002) (UA) Особливості захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, перегріву , захист від перевантажень , захист від короткого замикання 24V/220V 300W, USB 5V 1A, HYM300-242 PowerPlant (KD00MS0002) (UA) Тип охолодження активне
PowerPlant
PowerPlant
Вхідна напруга: 24 В; Вихідна потужність: 300 Вт; Вихідна напруга: 230 В; Кількість розеток: 1; Спосіб підключення: затискачі; Особливості: захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, перегріву, захист від перевантаження, захист від короткого замикання; Тип охолодження: активний; Кількість вентиляторів: 1; Матеріал корпусу: метал; Ширина: 185 мм
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт до 300
Тип Автомобільний
Наявність 220В на виході Так
Всі характеристики
Вхідна напруга: 24 В
Вихідна потужність: 300 Вт
Напруга офісу: 230 V
Кількість розетків: 1
Метод з'єднання: затискачі
Тип охолодження: Активний
Кількість шанувальників: 1
Будівельний матеріал: метал
Ширина: 185 мм
Висота: 60 ​​мм
Глибина: 105 мм