Блок живлення Zalman Gigamax 3 (850W) (ZM850-GV3) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 300019
Є на складі
Блок живлення Zalman Gigamax 3 (850W) (ZM850-GV3) (UA) Zalman Gigamax 3 (850W) (ZM850-GV3) (UA) Тип для ПК Zalman Gigamax 3 (850W) (ZM850-GV3) (UA) Потужність 850 Вт Zalman Gigamax 3 (850W) (ZM850-GV3) (UA) Тип PFC активна Zalman Gigamax 3 (850W) (ZM850-GV3) (UA) Діаметр вентилятора 120 мм
Zalman
Zalman
Тип: для ПК; Потужність: 850 Вт; Тип PFC: активний; Діаметр вентилятора: 120 мм; Стандарт ATX 12В v.: 3.0; Захист від перенапруги: є; Захист від надлишкового струму: є; Захист від короткого замикання: є; Захист від перегріву: є; ККД: 88 %
Ремонт
Основні
Потужність 801 - 900 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Тип: для ПК
Сила: 850 Вт
Тип PFC: Активний
Діаметр вентилятора: 120 мм
ATX 12B Standard v.: 3.0
Захист перенапруги: Є
Захист від зайвого струму: є
Захист короткого замикання: Є
Захист від перегріву: є
Ефективність: 88 %
Сертифікат 80 плюс: бронза
Вхідна напруга: 200-240 V
Вхідний струм: 7 a
Максимальне навантаження: -12V -0.3a; +3.3V -20A; +5VSB -3a; +5В -20a; +12В 70,83A
Комбіноване навантаження: 130 Вт 130 Вт 850 Вт 3,6 Вт 15 Вт
Середній час неперевершеної роботи: 100 тисяч годин
Потужність MB/CPU: 20+4 PIN
PCI-E 8PIN: 4 PC (6+2PIN)
Сертифікати: CE; CB; RCM; EAC; KC; РОГ
Колір корпусу: Чорний
Розміри (VHSHHHG): 86x150x140 мм
Робоча температура: 10-40 ° C
Вага: 1,8 кг
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...