Блок живлення Zalman Decamax (500W) (ZM500-LX3) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 322477
Є на складі
Блок живлення Zalman Decamax (500W) (ZM500-LX3) (UA) Zalman Decamax (500W) (ZM500-LX3) (UA) Тип для ПК Zalman Decamax (500W) (ZM500-LX3) (UA) Потужність 500 Вт Zalman Decamax (500W) (ZM500-LX3) (UA) Форм-фактор ATX
Zalman
Zalman
Тип: для ПК; Потужність: 500 Вт; Форм-фактор: ATX; Тип PFC: активна; Діаметр вентилятора: 120 мм; Стандарт ATX 12В v.: 2.31; Захист від перенапруги: є; Захист від короткого замикання: є; ККД: 85 % (при 230 В змінного струму, типове навантаження); Вхідна напруга: 200 В -240В
Ремонт
Основні
Потужність 401 - 500 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Тип: для ПК
Сила: 500 Вт
Форм -фактор: ATX
Тип PFC: Активний
Діаметр вентилятора: 120 мм
ATX 12B Standard v.: 2.31
Захист перенапруги: Є
Захист короткого замикання: Є
Ефективність: 85 % (на 230 у змійному струмі, надрукована Навантджня)
Вхідна напруга: 200 V -240V
Максимальне навантаження: +5VSB -3.0a; -12V -0.3a; +3.3V -18a; +5В -18a; +12В -38a
Комбіноване навантаження: 100 Вт 456 Вт 3,6 Вт 15 Вт
Середній час неперевершеної роботи: 100 тисяч годин
SATA: 4 ПК
Molex (IDE): 3 ПК
МБ: 550 мм ± 20 мм
SATA: 450 мм ± 20 мм
PCI-E: 500 мм (6+2) ± 20 мм
Сертифікати: CE; CB; RCM; EAC; KC; РОГ
Колір корпусу: чорний
Розміри (VHSHHHG): 86 х 150 х 140 мм
Вага: 1,35 кг
Ширина: 180 мм
Висота: 100 мм
Довжина: 270 мм
Вага: 1,65 кг
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...