Блок живлення Zalman 700W (ZM700-TXII) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 163611
Є на складі
Блок живлення Zalman 700W (ZM700-TXII) (UA) Zalman 700W (ZM700-TXII) (UA) OutputСurrent +5V 22A Zalman 700W (ZM700-TXII) (UA) OutputСurrent +3,3V 22A Zalman 700W (ZM700-TXII) (UA) Розміри, мм 150 x 140 x 86 мм Zalman 700W (ZM700-TXII) (UA) Тип БП для комп'ютерів
Zalman 700W (ZM700-TXII) (UA)
Zalman 700W (ZM700-TXII) (UA)
Zalman 700W (ZM700-TXII) (UA)
Zalman 700W (ZM700-TXII) (UA)
Zalman 700W (ZM700-TXII) (UA)
Zalman
Zalman
OutputСurrent + 5V: 22A; OutputСurrent + 3,3V: 22A; Розміри, мм: 150 x 140 x 86 мм; Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 700Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin
Ремонт
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Вихід Surrent +5V: 22a
Вихід Surrent +3,3 В: 22a
Розміри, мм: 150 х 140 х 86 мм
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX
Сила: 700 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 1x4+4pin
Підключення відеокарти: 4x6+2 PIN
САТА САТА: 6
Кількість роз'ємів FDD: 1
OutputCurrent +12v1: 52.5a
Вихідний час -12 В: 0,5А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...