Блок живлення FSP 1200W (FSP1200-50AAG) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 186003
Уточнити наявність
FSP 1200W (FSP1200-50AAG) (UA)
FSP
FSP
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 1200 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin; Підключення процесора: 2x4 + 4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 6; Підключення відеокарти: 6x6 + 2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 1001 Вт і більше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 6
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX
Сила: 1200 Вт
Модульне з'єднання кабелю: Повне
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 6x6+2 PIN
Роз'єми SATA: 16
Вихід Surrent +5V: 30a
Вихідний час +3,3 В: 30а
OutputCurrent +12v1: 100a
Outsuurrent +5vsb: 4a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х140 мм
Розміри, мм: 190 х 150 х 86 мм
Кількість роз'ємів FDD: 2
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Розпродаж
Є на складі
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Модель: Nox Anti-theft Blue; Обсяг: 22 л; Діагональ відсіку для ноутбука: 15.6 "; Фіксуючі елементи: блискавка; Особливості: вентильована спинка; ручка для перенесення; Матеріал...
Тип БП: модульні, для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 3.1; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Тип: геймерські (ігрові); Призначення: для комп'ютера; Підключення: провідне; Конструкція: повнорозмірні; Інтерфейс підключення: Jack 3.5 мм; Тип кріплення: оголов'я;...
Весь переглянутий товар - 15 шт
FSP 1200W (FSP1200-50AAG) (UA)