Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 2200VA RM (SRT2200RMXLI) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 41904
Уточнити наявність
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 2200VA RM (SRT2200RMXLI) (UA) APC Smart-UPS SRT 2200VA RM (SRT2200RMXLI) (UA) Клас товарів  для робочих станцій для серверних стелажів APC Smart-UPS SRT 2200VA RM (SRT2200RMXLI) (UA) Тип архітектури  Безперервна дія (онлайн) APC Smart-UPS SRT 2200VA RM (SRT2200RMXLI) (UA) Тип виконання  Мон. , wa APC Smart-UPS SRT 2200VA RM (SRT2200RMXLI) (UA) Форма вихідного струму  Синусоїд APC Smart-UPS SRT 2200VA RM (SRT2200RMXLI) (UA) Вхідна напруга  220V, 230V, 240V
APC
APC
Клас товару: для робочих станцій, для серверних стійок; Тип архітектури: безперервної дії (online); Тип виконання: монтуємий в стійку; Потужність, Вт: 1980 Вт; Потужність, ВА 2200 В * А; Форма вихідного струму: синусоїда; Вхідна напруга: 220В, 230В, 240В; Автон. робота при max навантаж: 3 хв; Інтерфейс підключення: RJ-45 / USB / SmartSlot; Розмір, мм (ШхГхВ): 432 х 85 х 584 мм
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Клас товару: для робочих станцій, для серверних стійок
Тип архітектури: безперервної дії (online)
Тип виконання: монтуємий в стійку
Потужність, Вт: 1980 Вт
Потужність, ВА: 2200 В * А
Форма вихідного струму: синусоїда
Вхідна напруга: 220В, 230В, 240В
Автон. робота при max навантаж: 3 хв
Інтерфейс підключення: RJ-45 / USB / SmartSlot
Розмір, мм (ШхГхВ): 432 х 85 х 584 мм
Маса, кг: 25 кг
Країна виробництва: Сінгапур
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Клас продукту: для робочих станцій, для серверних стелажів
Тип архітектури: безперервна дія (в Інтернеті)
Тип виконання: встановлений у стійці
Влада, va: 2200 v*a
Вихідний струм: синусоїд
Авто. Робота в Mac навантаження: 3 хв
Розмір, мм (shhhhv): 432 x 85 x 584 мм
Маса, кг: 25 кг
Країна виробництва: Сінгапур
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Клас товару: для котлів, для відеоспостереження, для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 960 Вт;...
Тип: для консолі PS4, для консолі Xbox, Портативні; Форм-фактор: 2.5 "; Обсяг: 5 TB; Інтерфейс: USB 3.2; Вага: 140 г Колір: чорний; Країна виробництва: Малайзія; Примітка: Виробник...
Тип: поворотно-похилий; Варіанти встановлення: на стіну; Кількість ступенів волі: 4; Мінімальна діагональ, що підтримується: 32"; Максимальна діагональ, що...
Призначення: для домашніх ПК, для мережевого обладнання; Тип архітектури: лінійно інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 720 Вт;...
Товар очікується
Клас товару: для робочих станцій; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт 2100 Вт; Потужність, ВА: 3000 В * А; Форма...