Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 3000VA (SRT3000XLI) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 32815
Уточнити наявність
APC
APC
Клас товару: для серверних стійок, премімум захист; Тип виробу: тривалої дії з правильною синусоїдою; Тип архітектури: безперервної дії (online); Тип виконання: монтуємий в стійку; Потужність, Вт 2700 Вт; Потужність, ВА: 3000 В * А; Форма вихідного струму: синусоїда
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Клас товару: для серверних стійок, премімум захист
Тип вироби: тривалої дії з правильною синусоїдою
Тип архітектури: безперервної дії (online)
Тип виконання: монтуємий в стійку
Потужність, Вт 2700 Вт
Потужність, ВА: 3000 В * А
Форма вихідного струму: синусоїда
Вхідна напруга: 160 до 275 В
Автон. робота при max навантаж: 4 хв
Інтерфейс підключення: RJ-45 / USB / SmartSlot
ЖК-дисплей: є
Розмір, мм (ШхГхВ): 432 х 85 х 653 мм
Маса, кг: 31.3 кг
Гарантія, міс: 24
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Модель: Smart-Ups SRT 3000VA
Стаття: SRT3000XLI
Клас продукту: для серверних стелажів, захист від премій
Тип продукту: Довге діє з правильним синусоїдним
Тип архітектури: безперервна дія (в Інтернеті)
Тип виконання: встановлений у стійці
Потужність, ват: 2700 Вт
Влада, va: 3000 v*a
Вихідний струм: синусоїд
Вхідна напруга: від 160 до 275 V
Авто. Робота в Mac навантаження: 4 хв
РК -дисплей: Так
Розмір, мм (shhhhv): 432 x 85 x 653 мм
Маса, кг: 31,3 кг
Гарантія, місяць: 24
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Є на складі
Топ продажів
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Клас товару: для робочих станцій, для серверних стійок; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: монтуємий в стійку; Потужність, Вт 1300 Вт;...
Тип: для ПК; Призначення: геймінг / майнінг; Потужність: 750 Вт; Форм-фактор: ATX; Тип PFC: активний; Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентилятора: 120 мм; Стандарт ATX 12В v.: 3.1 / ...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 600 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення...