Блок живлення GAMEMAX 400W (GM-400W-PFC)
Залишити відгук
Код товару: 176575
Є на складі
Блок живлення GAMEMAX 400W (GM-400W-PFC) GAMEMAX 400W (GM-400W-PFC) Потужність 400 Вт GAMEMAX 400W (GM-400W-PFC) Підключення процесора 4 pin GAMEMAX 400W (GM-400W-PFC) Підключення відеокарти відсутня GAMEMAX 400W (GM-400W-PFC) Кількість роз'ємів SATA 2
GAMEMAX 400W (GM-400W-PFC)
GAMEMAX 400W (GM-400W-PFC)
GAMEMAX 400W (GM-400W-PFC)
GAMEMAX 400W (GM-400W-PFC)
GAMEMAX 400W (GM-400W-PFC)
GameMax
GameMax
Потужність: 400 Вт; Підключення процесора: 4 pin; Підключення відеокарти: відсутня; Кількість роз'ємів SATA: 2; Кількість роз'ємів Peripheral: 2; OutputСurrent + 5V: 20A; OutputСurrent + 3,3V: 14A; OutputCurrent + 12V1: 11A; Розміри, мм: 150 x 140 x 85 мм; Тип БП: для комп'ютерів
Детальніше про товар
799
Ремонт
Основні
Потужність 400 Вт і менше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт Немає
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Сила: 400 Вт
З'єднання процесора: 4 PIN
Підключення відеокарти: відсутня
SATA: 2 з'єднувачі.
Кількість периферійних роз'ємів: 2
Вихід Surrent +5V: 20A
Вихід Surrent +3,3 В: 14а
OutputCurrent +12v1: 11a
Розміри, мм: 150 х 140 х 85 мм
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: пасивний
Вихідний час -12 В: 0,5А
Вихід Surrent +5VSB: 2,5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...