Монітор ViewSonic VX27G1-2K (VS20543) EU
Залишити відгук
Код товару: 348251
Уточнити наявність
Viewsonic
Viewsonic
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для геймерів
Розмір екрану: 27"
Покриття дисплея: Матовий
Тип дисплея: LED, IPS
Тип екрану: Плоский
Співвідношення сторін: 16 x 9
Частота оновлення екрану: 180 Гц
Колірний обхват: SRGB
Кількість кольорів: 1,07 млрд
HDR: HDR 10
Час відгуку: 1 мс (MPRT)
Технологія синхронізації: FreeSync™
Розмір точки: 0,233 x 0,233 мм
Яскравість: 300 кд/м²
Статична контрастність: 1 000 x 1
Динамічна контрастність: 80 000 000 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.0 - 2; DisplayPort 1.4 - 1; Роз'єм для навушників - 1
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: немає
Поворот екрану: немає
Регулювання висоти (по висоті): немає
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~20 градусів (назад)
Регулювання кута повороту (поворот): немає
Кріплення на стіну - VESA: VESA 100 x 100 мм
Енергоспоживання (в робочому режимі): 33 Вт
Енергоспоживання (під час роботи) в режимі очікування: 0,3 Вт
Колір: Чорний
Висота (з підставкою): 455 мм
Глибина (з підставкою): 188 мм
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...