Монітор AOC Q27G42XNE (UA)
Залишити відгук
Код товару: 345553
Є на складі
AOC Q27G42XNE (UA)
AOC Q27G42XNE (UA)
AOC Q27G42XNE (UA)
AOC Q27G42XNE (UA)
AOC Q27G42XNE (UA)
AOC Q27G42XNE (UA)
AOC Q27G42XNE (UA)
AOC Q27G42XNE (UA)
AOC Q27G42XNE (UA)
AOC Q27G42XNE (UA)
AOC
AOC
Основні характеристики; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: Fast VA; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 1мс (GtG), 0.5мс (MPRT); Яскравість: 300 кд/м2
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці VA
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Діагональ дисплея: 27"
Тип матриці: Fast VA
Роздільна здатність: 2560 x 1440
Частота оновлення екрану: 180 Гц
Співвідношення сторін: 16
Підсвітка: WLED
Покриття: матове
Час відгуку матриці: 1мс (GtG), 0.5мс (MPRT)
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Технології синхронізації: Adaptive-Sync
Споживана потужність в режимі очікування: 0.5 Вт
Регулювання нахилу: -3° ~ +21°
VESA: 100x100 мм
Вбудовані колонки: 2 х 2 Вт
Особливості: консольний режим, гніздо для замка Kensington
Розміри без підставки: 613.9 х 366.3 х 51 мм
Вага без упаковки: 3.7 кг
Вага з упаковкою: 5.96 кг
Колір: чорний
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Основні характеристики; Діагональ дисплея: 15.6"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: LED;...
Основні характеристики; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: Fast IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 380 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка:...
Основні характеристики; Діагональ дисплея: 24.1"; Тип матриці: TN; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 600 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED;...
Основні характеристики; Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: ELED;...
Основні характеристики; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED;...
Основні характеристики; Діагональ дисплея: 15.6"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED;...
Основні характеристики; Діагональ дисплея: 17.3"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED;...
Основні характеристики; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED;...
Основні характеристики; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED;...
Переглянуті товари
Дисплей: 6.0" / IPS LCD (1156x576 точок) / Процесор: Unisoc Tiger T310 + PowerVR GE8300 / Оперативна пам'ять: 4 Гб / Вбудована пам'ять: 256 Гб / microSD - до 1 ТБ / Камера: 13Мп + фронтальна 5Мп / Батарея: 6300...
; Підключення: дротове, бездротове; Установка: настінна; Кількість каналів: 2.0; Кількість смуг: 1; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 12 Ом;...
Дисплей: 6.78" / IPS LCD (2460x1080 пікселів) / Процесор: Mediatek Dimensity 8050 + Mali-G77 MC9 / Оперативна пам'ять: 12 Гб / Вбудована пам'ять: 512 Гб / microSD - ні / Камера: 108+20+5Мп + фронт 32Мп / Батарея:...
Уточнити наявність
QLED-телевізор / Діагональ 98" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...