Кавомолка Satori SG-1801-WT (UA)
Залишити відгук
Код товару: 240661
Є на складі
Satori SG-1801-WT (UA)
Satori
Satori
Регулювання ступеня помелу: 1; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Габарити: 180 х 100 х 80 мм; Вага: 700 г; Колір білий; Тип: роторна; Механізм подрібнення: ротаційний ніж; Місткість: 50 г; Потужність: 180 Вт; Матеріал корпусу: пластик
Детальніше про товар
488
Ремонт
Основні
Тип Роторна
Регулювання ступеня помолу Немає
Матеріал корпусу Пластик
Тип управління Електричний
Діапазон місткості Менше 70 г
Всі характеристики
Налаштування ступеня виробника: 1
Матеріал ножа: нержавіюча сталь
Розміри: 180 х 100 х 80 мм
Вага: 700 г
Колір: Білий
Тип: ротаційний
Механізм шліфування: обертальний ніж
Пакет: 50 г
Сила: 180 Вт
Будівельний матеріал: пластик
Режим імпульсу: Так
Автоматичний замок: Так
Часті питання про Кофемолки
🏆 Які Кофемолки найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Кофемолки:
Esperanza EKC 001 W (UA) (474 грн)
💲 Ціни на Кофемолки. Скільки коштують Кофемолки?
💻 Де купити Кофемолки у Львові?
🔥 Кофемолки які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Кофемолки:
Esperanza EKC 002 W (UA) (429 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип: жернові; Місткість: 340 г; Тип керування: електричний; Потужність: 150 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення: захист від...
Тип: ножові (роторні); Місткість: 60 г; Тип керування: механічний; Потужність: 200 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення: захист від...
Тип: жернові; Місткість: 30 г; Тип керування: механічний; Потужність: 120 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: кераміка; Оснащення: регулювання ступеня помелу;...
Новинка
Новинка
Тип: ножові (роторні); Місткість: 40 г; Тип керування: механічний; Потужність: 120 Вт; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення:...
Переглянуті товари
QLED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Топ продажів
Тип Мультимейкер; Потужність 850 Вт; Кількість випічки 2; Змінні пластини; Покриття пластин Антипригарне; Пластини для виготовлення Сендвічів, Товстих вафель;...
Тип: кухонна машина; Потужність: 375 Вт; Об'єм основної чаші: 5.6 л; Об'єм чаші блендера: відсутній; Кількість швидкостей: 11; Функції: змішування, змішування; Насадки:...
Топ продажів
Бренд: Graphite; Максимальна потужність, квт: 2,2; Номінальна потужність, квт: 2,0; Кількість фаз: 1; Частота струму, Гц: 50; Номінальна напруга, В: 230 V; Модель: 6.5HP; Тип двигуна:...
Тип: обкладинка; Сумісність з брендом: Apple; Сумісність з моделями: Apple iPad Air 10.9(2022), Apple iPad 11, Apple iPad 11" 2025; Діагональ: 10.9; Варіант підставки: передбачено; Спосіб кріплення:...
Дисплей: 6.3" / OLED (2424x1080 точок) / Процесор: Google Tensor G5 / Оперативна пам'ять: 12 Гб / Вбудована пам'ять: 128 Гб / microSD - немає / Камера: 48+13+10.8Мп + фронтальна 10.5Мп / Батарея: 4970 мАг