Акумуляторна батарея Ultracell 12V-275Ah, GEL (UCG275-12) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 320407
Є на складі
Ultracell
Ultracell
Напруга: 12 В; Місткість: 275 Ач; Призначення: універсальні; Особливості: гелева; Розмір: 522 x 268 x 226 мм;
Ремонт
Основні
Ємність Більше 200 Аг
Напруга 12 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Стрес: 12 століття
Ємність: 275 Ах
Призначення: Універсальний
Особливості: Гель
Розмір: 522 х 268 х 226 мм