Teploceramic TCH-RA500 (TCH-RA500-WHITE)
Залишити відгук
Код товару: 141254
Уточнити наявність
Teploceramic
Teploceramic
Тип: Обігрівач конвективно-інфрачервоний; Установка: настінний; Площа обігріву: 10 кв.м; Обсяг обігріву: 25 м ?; Країна виробник: Україна; Клас захисту: IP20; Тип харчування: електрику / 220 В / 50 Гц; Колір білий; Габарити: 60.3 х 60.3 х 5.4 см; Ширина: 670 мм
Ремонт
Основні
Тип Конвектори
Потужність Менше 500 Вт
Управління Механічне
Спосіб установки Настінний
Всі характеристики
Тип: нагрівач конвективно-інфрачервоний
Встановлення: Стіна
Площа опалення: 10 кв.
Об'єм нагрівання: 25 м?
Виробник країни: Україна
Клас захисту: IP20
Тип потужності: електроенергія / 220 В / 50 Гц
Колір: Білий
Розміри: 60,3 x 60,3 x 5,4 см
Ширина: 670 мм
Висота: 60 ​​мм
Довжина: 660 мм
Часті питання про Обігрівачі
🏆 Які Обігрівачі найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Обігрівачі. Скільки коштують Обігрівачі?
💻 Де купити Обігрівачі у Львові?
🔥 Обігрівачі які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Новинка
Є на складі
Тип: інфрачервоний; Площа обігріву: 20 кв. м.; Потужність: 1800 Вт; Нагрівальний елемент: кварц; Тип керування: механічне; Функції захисту: датчик перекидання; Установка:...
Новинка
Є на складі
Тип: інфрачервоний; Площа обігріву: 25 кв. Потужність: 2500 Вт; Нагрівальний елемент: кварц; Тип керування: механічне; Функції захисту: захист від перегріву; Установка:...