Grunhelm GCH-500BG
Залишити відгук
Код товару: 231775
Є на складі
Grunhelm GCH-500BG
Grunhelm GCH-500BG
GRUNHELM
GRUNHELM
Ремонт
Купити Grunhelm GCH-500BG
Основні
Тип Конвектори
Потужність Менше 500 Вт
Управління Механічне
Спосіб установки Настінний
Всі характеристики
Влада, KW: 0,5
Встановлення: Стіна
Розмір кімнати, м?: 10
Кількість режимів опалення: 1
Мобільність: стаціонарна установка
Управління: Механічне
Термостат: Ні
Таймер: Ні
Дисплей: Ні
Побудований -in тепловий вентилятор: ні
Зволожуючий крем: Ні
Пульт дистанційного керування: Ні
Можливість програмування: Ні
Нічний режим: Ні
Побудований -в іонізері: ні
Захист від перегріву: є
Захист опіки (<= 90 ° C): Ні
Захист від пилу та вологи: IP54
Захист від заморожування: Ні
Замок від дітей: Ні
Захист покриття: Ні
Колір: бежевий
Розміри (VHSHHHG), мм: 653x660x61
Часті питання про Обігрівачі
🏆 Які Обігрівачі найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Обігрівачі. Скільки коштують Обігрівачі?
💻 Де купити Обігрівачі у Львові?
🔥 Обігрівачі які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Тип: конвектор; Площа обігріву: 20 кв. м.; Потужність: 2000 Вт; Нагрівальний елемент: трубчастий ТЕН; Тип керування: пульт ДУ, електронне; Функції захисту: захист від...
Тип: інфрачервоний; Площа обігріву: 24 кв. Потужність: 2000 Вт; Нагрівальний елемент: фламентин; Тип керування: механічне; Функції захисту: датчик перекидання, захист...
Тип: конвектор; Площа обігріву: 30 кв. Потужність: 700 Вт; Нагрівальний елемент: керамічний + інфрачервоний; Функції захисту: захист від перегріву, датчик перекидання;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Клас товару: для домашніх ПК, для робочих станцій; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Потужність, Вт 2100 Вт; Потужність, ВА: 3000 В * А; Форма вихідного...