Монітор AOC Q27B3CF2 (Q27B3CF2) EU
Залишити відгук
Код товару: 312344
Є на складі
AOC Q27B3CF2 (Q27B3CF2) EU
AOC Q27B3CF2 (Q27B3CF2) EU
AOC Q27B3CF2 (Q27B3CF2) EU
AOC Q27B3CF2 (Q27B3CF2) EU
AOC Q27B3CF2 (Q27B3CF2) EU
AOC Q27B3CF2 (Q27B3CF2) EU
AOC Q27B3CF2 (Q27B3CF2) EU
AOC
AOC
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: для дому та офісу (домашній офіс)
Екранна діагональ: 27 дюймів
Матричне покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, IPS
Тип екрана: плоский
Почуття монітора: так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 100 Гц
Кількість відображених кольорів: 16,7 млн.
HDR: HDR готовий
Час відповіді: 14 мс (GTG)
Технологія синхронізації: адаптивна синхронізація
Розмір плям: 0,233 х 0,233 мм
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Колонки: Так
Динамічна потужність: 2 х 2 Вт
ОбертовийЕкран (поворот): Ні
Налаштування висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (висота): 110 мм
Налаштування коригування: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 5 градусів (вперед/вниз); ~ 25 градусів (назад)
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 35 Вт
Споживання енергії в спокої: 0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 617 мм
Висота (з підставкою): 509 мм
Глибина (з основою): 230 мм
Вага: 5,5 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Безрамковий, Для програміста, Широкоформатний, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота...
Тип пристрою: монітор; Призначення: для ігор; Діагональ екрану: 24.5"; Покриття екрану: Антивідблискове; Підтримка сторін: 16:9; Тип матриці: IPS; Рекомендована роздільна...
Переглянуті товари
Тип: занурювальний; Потужність: 800 Вт; Місткість склянки: 0.6 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість міні-подрібнювача: 860 мл; Насадки та ножі: насадка-блендер,...
Бренд: Chieftec; Форм-фактор материнської плати: E-ATX / ATX / MicroATX / Mini-ITX; Типорозмір: Midi-Tower; Призначення: ігровий; Потужність БП, Вт: ні; Розташування: знизу; Кількість 3,5"...