Монітор Philips 27E1N1600AE/00 (27E1N1600AE/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 312361
Є на складі
Philips
Philips
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: для дому та офісу (домашній офіс)
Екранна діагональ: 27 дюймів
Матричне покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, IPS
Тип екрана: плоский
Почуття монітора: так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 100 Гц
Кількість відображених кольорів: 16,7 млн.
HDR: HDR 10
Час відповіді: 1 мс (MPRT); 4 мс (GTG)
Побудований -in калібратор: ні
Технологія синхронізації: адаптивна синхронізація
Розмір плям: 0,233 х 0,233 мм
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Колонки: Так
ВладаДинаміка: 2 х 2 Вт
Обертальний екран (поворот): Ні
Налаштування висоти: Так
Налаштування коригування: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 5 градусів (вперед/вниз); ~ 20 градусів (назад)
Регулювання кута обертання (поворот): Ні
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 25 Вт
Споживання енергії в спокої: 0,3 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 617 мм
Висота (з підставкою): 483 мм
Глибина (з основою): 220 мм
Вага: 5,8 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...