Монітор AOC Q27G3XMN/BK (Q27G3XMN/BK) EU
Залишити відгук
Код товару: 312345
Є на складі
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці VA
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Позначення продукту: для геймерів
Екранна діагональ: 27 дюймів
Матричне покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, WA
Тип екрана: плоский
Почуття монітора: так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 180 Гц
Відображення кольорового простору: Adobe RGB
Кількість відображених кольорів: 1,07 мільярда
HDR: Дисплей сертифікований HDR 1000
Час відповіді: 1 мс
Технологія синхронізації: Premium Freesync ™
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Телевізійний тюнер: Ні
Колонки: Ні
Екран, що обертається (Pivot): Так
Діапазон обертання (Pivot): ~ 90 градусів (ліворуч); ~ 90 градусів (праворуч)
Налаштування висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (висота): 130 мм
Налаштування коригування: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 5 градусів (вперед/вниз); ~ 23 градусів (назад)
Регулювання кута обертання (поворот): Так
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 54 Вт
Споживання енергії в спокої: 0,3 Вт
Колір: Чорний і червоний
Ширина: 614,4 мм
Висота (з підставкою): 533 мм
Глибина (з основою): 302 мм
Вага: 5,4 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Безрамковий, Для програміста, Широкоформатний, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота...
Тип пристрою: монітор; Призначення: для ігор; Діагональ екрану: 24.5"; Покриття екрану: Антивідблискове; Підтримка сторін: 16:9; Тип матриці: IPS; Рекомендована роздільна...
Тип пристрою: монітор; Призначення: для ігор; Діагональ екрану: 27"; Покриття екрану: Антивідблискове; Підтримка сторін: 16:9; Тип матриці: IPS; Рекомендована роздільна...