Tenda TEG1105P-4-63W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 290803
Уточнити наявність
Tenda TEG1105P-4-63W (UA)
Tenda TEG1105P-4-63W (UA)
Tenda TEG1105P-4-63W (UA)
Tenda TEG1105P-4-63W (UA)
TENDA
TENDA
Тип: Комутатор; Порти: 4 x 10/100/1000 Base-T; 1 x 10/100/1000Base-T; Тип комутатора: некерований; Кількість портів: 5; Форм-фактор: фіксований; Максимальна споживана потужність: 63 Вт; Підтримка PoE: є 1-4 порти; Стандарти та протоколи: IEEE 802.3at Power over Ethernet; IEEE 802.3af; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3u; IEEE 802.3; IEEE 802.3x; Габарити, мм: 100 х 100 х 26; Ширина: 240 мм
Ремонт
Основні
Клас товару Комутатори
Всі характеристики
Тип: перемикач
Порти: 4 x 10/100/1000 База-T; 1 x 10/100/1000base-t
Тип комутатора: Неконтрольований
Кількість портів: 5
Форм -фактор: фіксований
Максимальне споживання електроенергії: 63 Вт
Підтримка POE: Є 1-4 порт
Розміри, мм: 100x100x26
Ширина: 240 мм
Висота: 140 мм
Довжина: 70 мм