Блок живлення Seasonic FOCUS SPX 750W 80 Plus Platinum (FOCUS-SPX-750) EU
Залишити відгук
Код товару: 253921
Є на складі
Блок живлення Seasonic FOCUS SPX 750W 80 Plus Platinum (FOCUS-SPX-750) EU Seasonic FOCUS SPX 750W 80 Plus Platinum (FOCUS-SPX-750) EU Максимальна потужність, Вт  750 Вт Seasonic FOCUS SPX 750W 80 Plus Platinum (FOCUS-SPX-750) EU Стандарт  SFX Seasonic FOCUS SPX 750W 80 Plus Platinum (FOCUS-SPX-750) EU Рознімання  ЦП 4+4 (8) PIN-код - 2 шт; PCI-E 2.0 6+2 (8) PIN-код - 4 шт; Molex 4-pin - 3 шт; SATA – 6 ПК; EPS12V 20+4 (24) PIN - 1 елемент Seasonic FOCUS SPX 750W 80 Plus Platinum (FOCUS-SPX-750) EU Ефективність  92% при навантаженні 230 В і 20-100%. Seasonic FOCUS SPX 750W 80 Plus Platinum (FOCUS-SPX-750) EU Сертифікат  80 PLUS Platinum Seasonic FOCUS SPX 750W 80 Plus Platinum (FOCUS-SPX-750) EU Тип проводки  Модульний Seasonic FOCUS SPX 750W 80 Plus Platinum (FOCUS-SPX-750) EU Діаметр вентилятора  92 мм Seasonic FOCUS SPX 750W 80 Plus Platinum (FOCUS-SPX-750) EU Колір  Чорний
Seasonic
Seasonic
Максимальна потужність; Вт: 750 Вт; Стандарт: SFX; Ефективність: 92% при навантаженні 230 В та 20-100%.; Сертифікат: 80 PLUS Platinum; Тип проведення: Модульний; Діаметр вентилятора: 92 мм; Колір чорний
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Platinum
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ SFX
Всі характеристики
Максимальна потужність, WT: 750 Вт
Стандарт: SFX
Ефективність: 92% при навантаженні 230 В та 20-100%.
Сертифікат: 80 плюс платина
Тип електропроводки: модуль
Діаметр вентилятора: 92 мм
Колір: Чорний
Висота: 64 мм
Ширина: 100 мм
Глибина: 125 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...