Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750G) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 258982
Є на складі
Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750G) (UA) Azza 750W (PSAZ-750G) (UA) Тип БП модульні, для комп'ютерів Azza 750W (PSAZ-750G) (UA) Стандарт БП ATX
Azza 750W (PSAZ-750G) (UA)
Azza 750W (PSAZ-750G) (UA)
Azza 750W (PSAZ-750G) (UA)
AZZA
AZZA
Тип БП: модульні, для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 2x4+4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео: 4; Підключення відеокарти: 4x6+2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Модульні, для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX
Сила: 750 Вт
Модульне з'єднання кабелю: Повне
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 4x6+2 PIN
САТА САТА: 6
Кількість периферійних роз'ємів: 3
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 160 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...