Блок живлення Deepcool 500W PF500 (R-PF500D-HA0B-EU) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 264714
Є на складі
Блок живлення Deepcool 500W PF500 (R-PF500D-HA0B-EU) (UA) Deepcool 500W PF500 (R-PF500D-HA0B-EU) (UA) Тип БП для комп'ютерів Deepcool 500W PF500 (R-PF500D-HA0B-EU) (UA) Стандарт БП ATX 12V v2.4 Deepcool 500W PF500 (R-PF500D-HA0B-EU) (UA) Потужність 500 Вт Deepcool 500W PF500 (R-PF500D-HA0B-EU) (UA) Модульне підключення кабелів ні Deepcool 500W PF500 (R-PF500D-HA0B-EU) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Deepcool 500W PF500 (R-PF500D-HA0B-EU) (UA) Модуль PFC активний Deepcool 500W PF500 (R-PF500D-HA0B-EU) (UA) Підключення материнської плати 20+4 pin
Deepcool
Deepcool
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.4; Потужність: 500 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 4+4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео: 2; Підключення відеокарти: 2x6+2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 401 - 500 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V v2.4
Сила: 500 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 4+4PIN
Підключення відеокарти: 2x6+2 PIN
САТА САТА: 6
Вихід Surrent +5V: 15a
Вихідний час +3,3 В: 15а
OutputCurrent +12v1: 40a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Вихід Surrent +5VSB: 2,5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 140 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...