Телевізор Samsung QE85QN900FUXUA
Залишити відгук
Код товару: 358327
Є на складі
Samsung QE85QN900FUXUA
Samsung QE85QN900FUXUA
Samsung QE85QN900FUXUA
Samsung QE85QN900FUXUA
Samsung QE85QN900FUXUA
Samsung
Samsung
QLED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 7680x4320, UltraHD 8K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 600x400 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1907x1088x40 / Габарити з підставкою, мм: 1907x1125x369 / Вага: 46,2 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung QLED Q900
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 7680x4320, UltraHD 8K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 7680x4320, UltraHD 8K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розширення екрану 8K UHDTV (7680x4320)
Товар: телевізор
Модель: QE85QN900FUXUA
Діагональ: 85
Тип матриці: VA
Глибина кольору: 10 біт
Частота оновлення: 60 Гц
Роздільна здатність: UltraHD 8K (7680x4320)
Тип підсвітки: Mini LED
Інтерполяція кадрів (технологія / значення / одиниця виміру): - / - / -
Середнє енергоспоживання, Вт/год: 282
Операційна система: One UI Tizen
Наявність Smart TV: Є
Динаміки: 4x7.5 + 2x10 Вт
Сабвуфер: 2x10 Вт
Технологія звуку: Dolby Digital Plus
ТВ-тюнери: Analog (NTSC/PAL/SECAM) / DVB-T / DVB-T2 / DVB-C / DVB-S / DVB-S2
Безпроводні інтерфейси: Wi-Fi / Bluetooth
Стандарт VESA: 600x400
Розмір, мм: 1907x1088x40
Розмір з підставкою, мм: 1907x1125x369
Розмір з упаковкою, мм: 2070x1200x178
Вага, кг: 45,5
Вага з підставкою, кг: 46,2
Вага з упаковкою, кг: 57,7
Матеріал рамки: Пластик
Колір рамки: Чорний
Пульт: SolarCell Remote with AI button and Click-to-Search - TM2560E
Примітка: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження!
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...