Телевізор Samsung QE85QN77F
Залишити відгук
Код товару: 356379
Уточнити наявність
Телевізор Samsung QE85QN77F Samsung QE85QN77F Samsung QE85QN77F Samsung QE85QN77F Samsung QE85QN77F
Samsung QE85QN77F
Samsung QE85QN77F
Samsung QE85QN77F
Samsung QE85QN77F
Samsung QE85QN77F
Samsung
Samsung
QLED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 144 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 600x400 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1902x1087x27 / Габарити з підставкою, мм: 1902x1144x367 / Вага: 42,3 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung QLED Q77
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 144 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Колір рамки Чорний
Частота оновлення 144Гц
Товар: телевізор
Модель: QE85QN77F
Діагональ: 85
Тип матриці: VA
Глибина кольору: 10 біт
Частота оновлення: 48 Гц - 144 Гц (native 120 Гц)
Роздільна здатність: UltraHD 4K (3840x2160)
Тип підсвітки: Mini LED
Інтерполяція кадрів (технологія / значення / одиниця виміру): - / - / -
Середнє енергоспоживання, Вт/год: 127
Операційна система: One UI Tizen
Наявність Smart TV: Є
Динаміки: 2x10 Вт
Сабвуфер: Ні
Технологія звуку: Dolby Atmos, Surround Sound
ТВ-тюнери: Analog (NTSC/PAL/SECAM) / DVB-T / DVB-T2 / DVB-C / DVB-S / DVB-S2 / Twin tuner
Бездротові інтерфейси: Wi-Fi / Bluetooth
Стандарт VESA: 600x400
Розмір, мм: 1902x1087x27
Розмір з підставкою, мм: 1902x1144x367
Розмір з упаковкою, мм: 2059x1200x171
Вага, кг: 40,7
Вага з підставкою, кг: 42,3
Вага з упаковкою, кг: 53,9
Матеріал рамки: Пластик
Колір рамки: Чорний
Пульт: Samsung SolarCell Remote with AI button and Click-to-Search - TM2560E
Примітка: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення!
Є на складі
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
Розпродаж
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...