Телевізор Samsung QE77S91FAEXUA (UA)
Залишити відгук
Код товару: 363476
Уточнити наявність
Samsung QE77S91FAEXUA (UA)
Samsung QE77S91FAEXUA (UA)
Samsung QE77S91FAEXUA (UA)
Samsung QE77S91FAEXUA (UA)
Samsung QE77S91FAEXUA (UA)
Samsung
Samsung
OLED-телевізор / Діагональ 77" / Екран не зігнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 144 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 400x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1719х988х45 / Габарити з підставкою, мм: 1719х1059х359 / Вага: 34,2 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung OLED
Розпродаж
Є на складі
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці OLED
Технологія виробника Organic Display
Колір рамки Чорний
Частота оновлення 144Гц
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ екрану: 77''
Форма екрану: Плоский
Тип LED-підсвітки: OLED
Тип матриці: OLED
Підтримка 3D: Ні
Клас енергоспоживання: A+
Енергоспоживання: 136 Вт
Цифровий тюнер: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
ТВ-тюнер: Аналіговий та цифровий
Безпроводні інтерфейси: Bluetooth, Wi-Fi
Кількість HDMI: 4
HDMI з ARC: Підтримка eARC/ARC
Кількість USB: 2
Вихід на навушники (AUX) 3.5 мм: Ні
Wi-Fi Direct: Ні
WiDi: Ні
Miracast: Ні
Ethernet (LAN): Є
Слот CI/CI+: Є/Є
Smart TV: Є
Операційна система: Tizen
Роздільна здатність екрану: 4K UHD 3840x2160
Призначення: Геймерський, для вітальні, для дитячої кімнати, для спальні, кінотеатр
Технології: 4K AI Upscaling Pro, Active Voice Amplifier Pro, Adaptive Sound, Adaptive Sound Pro, ALLM, Anynet+, Auto HDR Remastering, Color Booster Pro, Dolby Atmos, Dynamic Black EQ, FreeSync Premium Pro, Game Motion Plus, HGiG, Motion Xcelerator 144Hz, OTS Lite, Q-Symphony, Real Depth Enhancer, Self-illuminating pixels, Ultra Viewing Angle, VRR
Процесор зображення: NQ4 AI Gen3 Processor
Аудіосистема: 40 Вт
Голосове управління: Є
Пульт ДУ: Є
HDR/HDR10: Є/Є
Кріплення VESA: 400x300 мм
Габарити без підставки (ШxВxГ): 1718.5x987.6x44.9 мм
Габарити з підставкою (ШxВxГ): 1718.5x1058.6x359 мм
Вага: 34.2 кг
Основний колір: Чорний
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...