Телевізор Samsung QE55QN92F EU
Залишити відгук
Код товару: 351154
Телевізор Samsung QE55QN92F EU
Samsung QE55QN92F EU
Samsung
Samsung
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1227x706x27 / Габарити з підставкою, мм: 1227x768x237 / Вага: 20,6 кг / Колір рамки: чорний
Детальніше про товар
36569
Архівний товар
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung QLED Q90
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 98" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Всі характеристики
Товар: телевізор
Модель: QE55QN92F
Діагональ: 55
Тип матриці: VA
Глибина кольору: 10 біт
Частота оновлення: 120 Гц
Роздільна здатність: UltraHD 4K (3840x2160)
Тип підсвітки: Mini LED
Інтерполяція кадрів (технологія / значення / одиниця виміру): - / - / -
Середнє енергоспоживання, Вт/ч: 116
Операційна система: One UI Tizen
Наявність Smart TV: Є
Динаміки: 4x5 Вт + 2x10 Вт
Сабвуфер: 2x10 Вт
Технологія звуку: Dolby Digital Plus
ТВ-тюнери: Analog (NTSC/PAL/SECAM) / DVB-T / DVB-T2 / DVB-C / DVB-S / DVB-S2 / Dual tuner
Бездротові інтерфейси: Wi-Fi / Bluetooth
Стандарт VESA: 200x200
Розмір, мм: 1227x706x27
Розмір з підставкою, мм: 1227x768x237
Розмір з упаковкою, мм: 1448x826x170
Вага, кг: 17,7
Вага з підставкою, кг: 20,6
Вага з упаковкою, кг: 25,5
Матеріал рамки: Пластик
Колір рамки: Чорний
Пульт: Samsung SolarCell Remote with AI button and Click-to-Search - TM2560E
Примітка: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження!
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...