Монітор Samsung Essential S30GD S27D300GAUX (LS27D300GAUXEN) EU
Залишити відгук
Код товару: 332264
Є на складі
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Використання товару для його призначення: для дому та офісу (домашнього офісу)
Екранна діагональ: 27 дюймів
Матричне покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, IPS
Тип екрана: плоский
Почуття монітора: так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 100 Гц
Кількість відображених кольорів: 16,7 млн.
Час відповіді: 5 мс (GTG)
Технологія синхронізації: Freesync ™
Яскравість: 250 CD/M2
Динамічний контраст: Мега?
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: VGA (D-SUB) -1 ПК; HDMI 1.4 - 1 ПК.
Телевізійний тюнер: Ні
Динаміка: Ні
Обертальний екран (поворот): Ні
Налаштування висоти: Ні
Налаштування коригування: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 2 градуси (вперед/вниз); ~ 21 Garts (назад)
Регулювання кута обертання (поворот): Ні
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Колір: Чорний
Ширина: 613 мм
Висота (з підставкою): 470 мм
Глибина (з основою): 200 мм
Вага: 2,9 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Геймерський, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 120 Гц; Співвідношення...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 28.2"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; : WLED;...
Тип монітора: Безрамковий, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення...
Тип монітора: Безрамковий, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення...
Діагональ дисплея: 27"; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 1мс; Яскравість:...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, З вигнутим екраном, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 2560 x 1440;...
Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: MVA; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове;...
Переглянуті товари
Діагональ дисплея: 2.4" / Матриця: TFT / Основна камера: 0.08 Мп / Тип SIM-картки: Mini-SIM (стандартна) / Роздільна здатність: 240x320 / Матеріал задньої кришки: пластик