Монітор Philips 27M2C5501/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 332637
Є на складі
Philips 27M2C5501/00 (UA)
Philips 27M2C5501/00 (UA)
Philips 27M2C5501/00 (UA)
Philips 27M2C5501/00 (UA)
Philips 27M2C5501/00 (UA)
Philips 27M2C5501/00 (UA)
Philips 27M2C5501/00 (UA)
Philips 27M2C5501/00 (UA)
Philips
Philips
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, З вигнутим екраном, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 1мс (GtG); 300 кд/м2
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Тип монітора: для редагування відео, великого формату, безкаркасного, з вигнутим екраном, іграми
Діагональний дисплей: 27 "
Тип матриці: VA
Оновлення екрана: 180 Гц
Коефіцієнт вечірок: 16
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Матрична відповідь: 1 мс (GTG)
Динамічний контраст: Мега
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 16,7 млн.
Ширина видимої зони: 596,736 мм
Висота видимої зони: 335,664 мм
Технології синхронізації: адаптивна синхронізація
Інтерфейси та з'єднання: 1 x Displayport, 1 x nadphone, 2 xHDMI
Споживання електроенергії в режимі роботи: 24,7 Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування: 0,5 Вт
Правила: поворотне обертання, регулювання нахилу, регулювання висоти
Налаштування нахилу: -5 ° ~ +20 °
Регулювання висоти, мм: 130
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в доповідачах: Ні
Особливості: Кенсінгтонський замок гніздо
Розміри з підставкою: 611 х 528 х 247 мм
Розміри без стенду: 611 х 369 х 90 мм
Вага без упаковки: 6,06 кг
Вага упаковки: 9,16 кг
Колір: Білий
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: MVA; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове;...
Діагональ дисплея: 34"; Тип матриці: MVA; Роздільна здатність: 3440 x 1440; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 21:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час...
Тип монітора: Безрамковий, Для програміста, Широкоформатний, Для дому та офісу, Геймерський; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080;...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Для програміста, Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна...
Тип монітора: Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 24.5"; Тип матриці: TN+film; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 400 Гц; Співвідношення сторін:...
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: QD-OLED; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота...
Тип монітора: Безрамковий, Для програміста, Широкоформатний, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 24"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення...
Тип монітора: Безрамковий, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 24"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 75 Гц; Співвідношення...
Тип монітора: Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 21.45"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 75 Гц;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Матеріал корпусу: тканина, каучук; Особливості: ігрові; Додатково: прошиті краю; Розміри: 1000 х 400 х 5 мм; Колір: чорний, сірий; Країна виробництва: Китай