Монітор Philips 34M2C5501A/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 332640
Уточнити наявність
Philips 34M2C5501A/00 (UA)
Philips 34M2C5501A/00 (UA)
Philips 34M2C5501A/00 (UA)
Philips 34M2C5501A/00 (UA)
Philips 34M2C5501A/00 (UA)
Philips 34M2C5501A/00 (UA)
Philips 34M2C5501A/00 (UA)
Philips 34M2C5501A/00 (UA)
Philips
Philips
Діагональ дисплея: 34"; Тип матриці: MVA; Роздільна здатність: 3440 x 1440; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 21:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 1мс (GtG); 300 кд/м2; статична: 4000:1
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 34
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 3440 x 1440 (UWQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 21:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Діагональний дисплей: 34 "
Тип матриці: MVA
Роздільна здатність: 3440 x 1440
Оновлення екрана: 180 Гц
Коефіцієнт вечірок: 21
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Матрична відповідь: 1 мс (GTG)
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 1,07 мільярда
Технології вдосконалення: низьке вхідне відставання, HDR 400, режим низького рівня
Технології синхронізації: AMD Freesync
Споживання електроенергії в робочому режимі: 47,8 Вт
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в стовпцях: так
Вага без упаковки: 8,61 кг
Колір: Білий
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...