Блок живлення Qube 600W (QBC-GPS600A12) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 231405
Є на складі
Блок живлення Qube 600W (QBC-GPS600A12) (UA) Qube 600W (QBC-GPS600A12) (UA) Тип БП для комп'ютерів Qube 600W (QBC-GPS600A12) (UA) Стандарт БП ATX Qube 600W (QBC-GPS600A12) (UA) Потужність 600 Вт
Qube 600W (QBC-GPS600A12) (UA)
Qube 600W (QBC-GPS600A12) (UA)
Qube 600W (QBC-GPS600A12) (UA)
Qube 600W (QBC-GPS600A12) (UA)
QUBE
QUBE
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 600 Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin; Підключення процесора: 4 + 4 pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 1; Підключення відеокарти: 1x6 + 2 pin; Кількість роз'ємів SATA: 4
Ремонт
Основні
Потужність 501 - 600 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 1
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 20+4 pin
Стандарт ВР: ATX
Сила: 600 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 4+4 PIN
Підключення відеокарти: 1x6+2 PIN
SATA Номер 4 роз'єми: 4
Кількість периферійних роз'ємів: 2
Вихід Surrent +5V: 18a
Вихід Surrent +3,3 В: 24а
OutputCurrent +12v1: 38a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Вихід Surrent +5VSB: 2,5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 140 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...