Блок живлення 1250W CHIEFTEC Polaris PPS-1250FC (UA)
Залишити відгук
Код товару: 236185
Є на складі
Блок живлення 1250W CHIEFTEC Polaris PPS-1250FC (UA) 1250W CHIEFTEC Polaris PPS-1250FC (UA) Форм-фактор ATX 1250W CHIEFTEC Polaris PPS-1250FC (UA) Модель Polaris PPS-1250FC 1250W CHIEFTEC Polaris PPS-1250FC (UA) Потужність 1250 Вт 1250W CHIEFTEC Polaris PPS-1250FC (UA) Cпецифікація ATX 12V V2.3 1250W CHIEFTEC Polaris PPS-1250FC (UA) Модуль PFC активний 1250W CHIEFTEC Polaris PPS-1250FC (UA) Сертифікація 80 PLUS Gold
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Форм-фактор: ATX; Модель: Polaris PPS-1250FC; Потужність: 1250 Вт; Специфікація: ATX 12V V2.3; PFC модуль: активний; Сертифікація 80 PLUS: Gold; ККД (макс.): 90%; Живлення материнської плати: 20+4 pin; Живлення процесора: 2 x 4+4 pin; Живлення відеокарт 6+2-pin (PCIe): 6; Конектори SATA: 12; Конектори Molex: 4; Довжина кабелю живлення плати: 650 мм; Довжина кабелю живлення процесора: 650 мм; Струм по лінії +3.3 В: 22 А; Струм по лінії +5 В: 22 А; Струм по лінії +12 В 1:...
Ремонт
Основні
Потужність 1001 Вт і більше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 6
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Всі характеристики
Форм -фактор: ATX
Модель: Polaris PPS-1250FC
Сила: 1250 Вт
Специфікація: ATX 12V v2.3
Модуль PFC: Активний
Сертифікація 80 плюс: золото
Ефективність (макс.): 90 %
Модель їжі: 20+4 -контакт
Потужність процесора: 2 х 4+4 PIN
Харчування відеокартів 6+2-контакт (PCIE): 6
Роз'єми SATA: 12
Molex Connectors: 4
Поема Нижня довжина кабелю: 650 мм
Ток по лінії +3,3 V: 22 A
Струм уздовж лінії +5 V: 22 a
Струм уздовж лінії +12 в 1: 104.1 a
Ток по лінії -12 V: 0,3 A
Ток по лінії +5 в режимі очікування: 3 a
Охолодження живлення: вентилятор 140 мм
З'єднання кабелю: модульне
Виділення: відсутній
Вхідна напруга: 100 ... 240 В
Розміри: 160 х 150 х 86 мм
Вага: 2,7 кг
Тип доставки: роздрібна торгівля
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...