Мережевий фільтр PowerPlant JY-3024/40 (PPCA10M400S1) 1 розетка, 40 м, помаранчевий (UA)
Залишити відгук
Код товару: 69999
Є на складі
PowerPlant
PowerPlant
Розеток: 1; Довжина кабелю, м: 40; Максимальна сила струму: 10 А; Колір помаранчевий; Вимикач: немає; Матеріал корпусу: пластик / мідь
Кредит
  • Детальніше про кредит
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Подовжувач призначений для підключення широкого спектру комп'ютерної, побутової та електронної техніки до електричної мережі змінного струму з номінальною напругою не більше 240В і номінальним струмом не більше 10А. Кабель довжиною 40 м дозволить підключити техніку в місцях віддалених від стаціонарних розеток. Подовжувач оснащений розеткою євростандарту із заземленням. Подовжувач PowerPlant стане відмінним помічником в будинку, офісі або на дачі.
Розеток: 1
Довжина кабелю, м: 40
Максимальна сила струму: 10 А
Колір: помаранчевий
Вимикач: немає
Матеріал: пластик / мідь
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Всі характеристики
Довжина кабелю, м: 40
Максимальний струм: 10 a
Колір: помаранчевий
Перемикач: Ні
Матеріал корпусу: пластик/мідь
Є на складі
Номінальна напруга: 220 В; Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2900 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 13 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний...
Розпродаж
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 3100 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 16 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний перемикач розеток: є; Матеріал...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 1 x USB-C; 3 x USB; Кількість розеток: 5 шт; Загальний...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Із захистом дітей: так; Особливості: 4 x USB; Із захистом від...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 6 x USB; Із захистом від перенапруги: так; Кількість...