Мережевий фільтр PowerPlant JY-1056/7 (PPSA10M70S5) 5 розеток, 7 м, білий (UA)
Залишити відгук
Код товару: 86559
Є на складі
PowerPlant
PowerPlant
Розеток: 7; Довжина кабелю, м: 7; Максимальна сила струму: 10 А; Колір білий; Вимикач: є; Матеріал корпусу: пластик
Детальніше про товар
518
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Мережевий фільтр на 5 розеток призначений для підключення широкого спектру комп'ютерної, побутової та електронної техніки до електричної мережі змінного струму з номінальною напругою не більше 240 В і номінальним струмом не більше 10 А. Кабель довжиною в 7 м дозволить підключити техніку в місцях віддалених від стаціонарних розеток . Корпус мережевого фільтру виготовлений з вогнетривкого пластику. Фільтр оснащений універсальними розетками євростандарту із заземленням. Надійний і зручний подовжувач захистить електронну техніку від короткого замикання і перепадів напруги. Мережевий фільтр PowerPlant стане відмінним помічником в будинку, офісі або на дачі.
Розеток: 7
Довжина кабелю, м: 7
Максимальна сила струму: 10 А
Колір : білий
Вимикач: є
Матеріал: пластик
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Всі характеристики
Максимальний струм: 10 a
Колір: Білий
Перемикач: Так
Матеріал корпусу: пластик
Є на складі
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Із захистом дітей: так; Особливості: 4 x USB; Із захистом від...
Розпродаж
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 3100 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 16 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний перемикач розеток: є; Матеріал...
Номінальна напруга: 220 В; Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2900 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 13 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 6 x USB; Із захистом від перенапруги: так; Кількість...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 1 x USB-C; 3 x USB; Кількість розеток: 5 шт; Загальний...