Джерело безперебійного живлення Powercom SRТ-1000XL (SRT.1000XL.LCD.PCM) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 342198
Є на складі
Powercom
Powercom
; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: монтажний у стійку; Потужність, Вт: 900 Вт; Потужність, ВА: 1000 В*А; Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда; Вхідна напруга: 150-310 В; Акумуляторна батарея: вбудована; Кількість АКБ: 2; Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 2
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 550 - 960 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання: монтується в стійку
Потужність, Вт: 900 Вт
Потужність, ВА: 1000 В*А
Форма вихідної напруги: правильною (чистою) синусоїдою
Акумуляторна батарея: вбудована
Кількість АКБ: 2
Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 2
Кількість розеток: 8 x IEC 320 C13, 1 x IEC 320 C19
Додатковий фільтр: RJ-45
Час переходу на батарею, мс: 2-4
Інтерфейс підключення: RS-232, USB
ЖК-дисплей: дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ): 428 х 426 х 84 мм
Маса, кг: 16.8 кг
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...