Джерело безперебійного живлення Eaton 5P 650i VА Tower (5P650IRG2) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 345730
Уточнити наявність
Eaton
Eaton
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 400 - 540 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Тип виконання: класичний (tower)
Потужність повна, В·А: 650
Потужність активна, Вт: 420
Мінімальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 160
Максимальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 295
Заявлена форма вихідної напруги: чиста синусоїда
Час автономної роботи з максимальною навантаженням, хв: 4
Кількість виходів (навантеження/фільтр): 4(IEC-320-C13)/-
Додатковий фільтр: немає
Напруга вбудованого акумулятора, В: 12
Ємність вбудованого акумулятора, А·ч: 9
Кількість вбудованих акумуляторів: 1
Заміна батарей у гарячому режимі: є
Інтерфейс комунікації з ПК: USB, RS232, слот для мережевої карти
Вага, кг: 7,8
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...