Джерело безперебійного живлення Eaton 5P G2 1150VA RM 1U (5P1150IRG2) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 352010
Уточнити наявність
Eaton
Eaton
; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: монтажний у стійку; Потужність, Вт: 920 Вт; Потужність, ВА: 1150 В*А; Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда; Вхідна напруга: 160 до 294 В; Акумуляторна батарея: вбудована; Кількість АКБ: 4; Вбудована батарея: 6V / 9 AH x 4
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 550 - 960 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання: монтується в стійку
Потужність, Вт: 920 Вт
Потужність, ВА: 1150 В*А
Форма вихідної напруги: правильною (чистою) синусоїдою
Вхідна напруга: 160 до 294 В
Акумуляторна батарея: вбудована
Кількість АКБ: 4
Вбудована батарея: 6V / 9 AH x 4
Кількість розеток: 6 x IEC 320 C13
Інтерфейс підключення: USB, RS-232
ЖК-дисплей: дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ): 509 х 438 х 43 мм
Маса, кг: 14.2 кг
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж