Джерело безперебійного живлення TrippLite OMNIVSX650D 650VA (OMNIVSX650D) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 373672
Уточнити наявність
TrippLite
TrippLite
Тип виробу: резервні з апроксимованою синусоїдою; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 360 Вт; Потужність, ВА: 650 В*А; Форма вихідної напруги: апроксимована (ступінчаста) синусоїда; Акумуляторна батарея: вбудована; Напруга зовнішньої АКБ: 12 В; Розмір, мм (ШхГхВ): 102 х 300 х 142 мм; Маса, кг: 4.81 кг
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 225 - 390 Вт
ЖК-дисплей Немає
Всі характеристики
Тип виробу: резервні з апроксимованою синусоїдою
Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання: класичний
Потужність, Вт: 360 Вт
Потужність, ВА: 650 В*А
Форма вихідної напруги: апроксимована (ступенева) синусоїда
Акумуляторна батарея: вбудована
Напруга зовнішньої АКБ: 12 В
Розмір, мм (ШхГхВ): 102 х 300 х 142 мм
Маса, кг: 4.81 кг
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип ноутбука: бізнес; Діагональ дисплея: 16"; Роздільна здатність: 1920x1200 (WUXGA); Поверхня екрану: антивідблискове покриття; Тип матриці: IPS; Частота оновлення екрану: 60...
Швидкість передачі даних: 10 / 100 single mode, 100 Mbps RJ45 порт; Довжина хвилі Tx: 1310 нм; Дальність передачі: до 20 км; Режими роботи: full duplex; Максимальний струм: 5 В, 1А; Споживана...