Philips NT1650/16
Залишити відгук
Код товару: 279159
Є на складі
Philips NT1650/16
Philips NT1650/16
Philips
Philips
Детальніше про товар
699
Ремонт
Купити Philips NT1650/16
Основні
Тип установки довжини Фіксована
Призначення Для вух/носа
Живлення Батарейки
Покриття лез Нержавіюча сталь
Довжина стрижки Менше 10 мм
Тип Тример
Всі характеристики
Кількість форсунок: 1
Кількість установок довжини волосся: Ні
Мінімальна довжина, мм: ні
Максимальна довжина, мм: Ні
Діапазон довжини блоку ножа, мм: ні
Діапазон встановлення довжини з форсунками, мм: ні
Матеріал леза: нержавіюча сталь
Потужність: 1 акумулятор, як AA
Само -субституючі леза: Ні
Вологе прибирання: Так
Швидка зарядка: Ні
Індикатор зарядки: Ні
Висячий петля: Ні
Довжина кабелю, м: Ні
Часті питання про Машинки для стрижки і триммери
🏆 Які Машинки для стрижки і триммери найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Машинки для стрижки і триммери:
💲 Ціни на Машинки для стрижки і триммери. Скільки коштують Машинки для стрижки і триммери?
💻 Де купити Машинки для стрижки і триммери у Львові?
🔥 Машинки для стрижки і триммери які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Машинки для стрижки і триммери:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Живлення: від мережі; Довжина стрижки: 3-12 мм; Тип установки довжини: знімні насадки; Тип керування: повзункове; Ширина ножа: 40 мм; Кількість насадок: 4; Тип двигуна:...
Призначення: для бороди та вусів; Тип гоління: сухе; Система гоління: леза; Кількість голівок / сіток для гоління: 1; Мінімальна довжина: 1мм; Максимальна довжина: 16 мм;...
Живлення: акумулятор + мережа; Довжина стрижки: 0.8 – 13 мм; Тип установки довжини: знімні насадки; Тип керування: повзункове; Функції: індикатор заряджання; Час...
Переглянуті товари
Тип керування: електронно-механічне; Потужність: 715 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 6; Матеріал корпусу:...
Типорозмір: Slim DeskTop; Форм-фактор: Mini-ITX; Відсіки пристроїв 5,25 "(зовн): 1 Slim; відсіки пристроїв 3,5" (зовн): немає; Слоти карт розширення: немає; Роз'єми на передній панелі: 2...
Тип: подовжувач; Номінальна напруга: ~ 250 В (макс); Робоча частота: 50-60 Гц; Максимальний струм: 16 А; Кількість розеток: 3 розетки; Довжина кабелю: 3 м; Колір білий; Країна...
Тип поверхні: електрична; Матеріал поверхні: склокераміка; Кількість конфорок: 4; Максимальна потужність підключення: 7400 Вт; Управління: сенсорне; Функції: таймер,...
Харчування: 1xAA; Розмір: 108х64х35 мм; Тип сенсора: оптичний; Колір: Чорно-синій; Інтерфейс підключення: USB; Тип підключення: Бездротове; Радіус дії: 15 м; Кількість кнопок:...
Форма бойлера: прямокутна; Тип установки: настінний; Установка: горизонтальна, вертикальна; Підводка: нижня; Тип управління: механічне; Потужність 2000 Вт; Обсяг: 80 л;...