Телевізор Philips 65PUS8010/12 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 346648
Уточнити наявність
Philips 65PUS8010/12 (UA)
Philips 65PUS8010/12 (UA)
Philips 65PUS8010/12 (UA)
Philips 65PUS8010/12 (UA)
Philips 65PUS8010/12 (UA)
Philips
Philips
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Ambilight
Колір рамки Чорний
Операційна система Titan OS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Лінійка: PUS8010
Діагональ, дюйм: 65
Роздільна здатність, пікселі: 3840x2160
Частота, Гц: 60
Покриття: антиблікове
Підтримка HDR: HDR10+, HLG
Тип підсвітки: Direct
Variable refresh rate (VRR): є
Операційна система: Titan
Smart TV: Philips Smart TV
Upscaling (масштабування зображення): + (4K)
Тип пульта управління: багатофункціональний пульт
Управління зі смартфона: + (Android, iOS)
Управління голосом: є
Wi-Fi: + (IEEE 802.11b/g/n/ac)
Bluetooth: Bluetooth
Ethernet: + (100 Мб/сек)
Miracast: є
AirPlay: є
DLNA: є
USB: USB 2.0 х 2
Цифрові аудіо: 1 (оптичний)
Вихід на навушники: 1
Аналоговий: PAL, SECAM, NTSC
Цифровий: DVB-T2, DVB-S2, DVB-C
HDMI 2.1: 3x HDMI 2.1
Загальна кількість HDMI: 3
Динаміки, Вт: 2х10
Технології покращення звучання: Dolby Digital
Технології об'ємного звучання: Dolby Atmos, DTS
Додатково: Таймер сну
Колір: чорний
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...